Правдива історія. Частина №2

"Що переконало мене придбати газонокосарку-робота?"

Після чого, коли приблизно через пів години мені нарешті вдавалося розповітрити пилосос і всю систему, наступала інша неприємна стадія – це саме пилососення басейну.

Пилосос потрібно було постійно переміщати, сильно притискаючи його щітку. Як то кажуть: «бизнес по-русски». Це настільки втомлювало і забирало так багато часу, що в кінцевому результаті я плював на все і вода, як правило, зеленіла. Після того я воду виливав. Виливши 28 тон води, я залізав в басейн, вичищав по-іншому, запускав по-новому.

Нормальні і розумні люди так не роблять, тому що в басейн повинна запускатися вода лише один раз на сезон --звичайно, при умові якісного очищення і фільтрації. А при «бизнесе по-русски» відбувалося наступне: затрата часу та фізичних зусиль значно перевищували ефект від короткотривалого купання в цьому басейні.

Коли в цьому році було встановлено стаціонарний басейн, я знову зустрівся з тими самими проблемами і з тим самим способом очищення басейну. Тому спробувавши так попилососити набагато більший стаціонарний басейн, я відмовився від цієї нерозумної трати сил і часу, і вирішив придбати робота для очищення басейну.

Коли я перший раз побачив в роботі цей агрегат, то моїм позитивним враженням та емоціям просто не було меж.

Цей робот все робив сам, при чому дуже якісно, зовсім без моєї участі, абсолютно автономно і без жодних шлангів, які потрібно розповітрювати.

Все, що потрібно було від мене, це опустити його в воду, і все. В кінці потрібно було просто вийняти фільтр та промити його проточною водою. Таке обслуговування та очистка робота займали не більше однієї хвилини. Я був дуже задоволений. Звісно, що я поділився цими враженнями зі своїм сином, який сказав, що наступним буде робот для косіння газону.

А я дуже люблю, по-перше, сам косити всій газон, бо при цьому я морально відпочиваю, а по-друге, ніколи нікому не довіряв і не буду довіряти таку справу. Тому відкинув цю ідею.

Але на жаль, як би мені це не подобалось, це все ж таки потребує значних фізичних зусиль та значних затрат часу.

А після того, як ми переробили та заново засіяли газон, і почала швидше рости набагато густіша трава, то постала дилема, або «знищити» газон, тобто перестати його поливати, і тоді він вигорить, як сіно, втративши весь свій естетичний вигляд, зате косити можна буде один або два рази в місяць, або косити його приблизно кожні 5 днів. Звісно, що знищення газону це був не варіант, але косити кожні 5 днів я також не міг, бо це дійсно заважко.

Тоді я спробував рідше поливати газон, тобто перестав щоденно використовувати автоматичний полив, але оскільки на вулиці стояла спекотна бездощова погода, то через два дні я помітив, що трава все одно почала жовтіти і вигорати. Тобто, просте зменшення кількості поливу не вирішило проблему.

В емоційному пориві, я вирішив, що так не буде! Я все-таки буду продовжувати поливати і буду косити. І так я ще зробив два підходи по 8,5 годин косіння. Це виснажило мене не зважаючи на те, що періодично я робив перерви на відпочинок. Але спека, втома і мої не зовсім молоді роки зробили своє, і я здався.

Я нарешті зрозумів, що вже не здужаю так часто косити газон, і в результаті він не буде завжди таким гарним. Всі хто знайомий з газоном, з його косінням, особливо ті, хто поливають газон, знають, що досить часто для того, щоб він був гарним та доглянутим, його необхідно косити кожні 5 днів, якщо ви його поливаєте. Вірніше на 5 день він вже проситься десь щось підрівняти, щоб по ньому пройшлася газонокосарка.

Тоді я задумався над придбанням робота-газонокосарки, але я вважав, що це дуже дорого.

Коли я почав дізнаватися ціни, то вияснилося, що на мою площу газону, тобто десь на 15 сотих, він буде приблизно коштувати рівно стільки, скільки коштує робот для прибирання басейну розміром 3,5 метри в ширину і 7,5 метрів в довжину.

Я сумнівався та сам собі наводив аргументи. Я думав: «Як я можу платити такі гроші за робота. Всі люди, як люди, вони косять самі, або наймають когось, а я настільки вже старий чи настільки безсилий, що я собі не можу дати ради, я мушу робота купувати?».

І от ці аргументи «за» і «проти», то одні брали верх, потім інші змінювалися і так відбувалося дуже довго, доки я не подумав: «Якщо ти купив робота для басейну площа якого 26 квадратних метрів, на прибирання якого тобі потрібно було виділити лише одну годину в день або два, то як ти можеш відмовити собі в придбанні робота-газоносарки, який тебе звільняє від рабської багатогодинної праці на літній спеці кожних 5 днів, площею косіння 15 соток?

Як ти міг на 26 квадратних метрів придбати робота, а на 15 соток, косіння яких займає по часу 5-6 робочих повних днів в місяць, ти можеш пошкодувати? Краще зекономити на чомусь іншому, бо втрата здоров’я коштуватиме набагато дорожче.»

Окрім того, ще проблема в тому, що на тих 15 сотках росте багато дерев, кущів та інших рослин, під якими постійно потрібно повзати, ледь не на карачках, оминати їх і робити різні маневри.

Але в інтернеті я не знайшов відео, де б докладно все розповідалося про робота-газонокосарку, я просто на цих відео побачив, як він виглядає і як працює.

А от де купити?

Коли?

За скільки?

Чи можна економити на ціні чи не варто?

По це розповім пізніше, а для себе вважаю, що я зробив дуже правильний вибір і абсолютно про це жодного разу не пошкодував.

В наступному відео я розповім:

Де, коли, за скільки і чому я купив власне цю марку робота-газоносарки.

ЗАЛИШТЕ СВІЙ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ
МИ ПЕРЕТЕЛЕФОНУЄМО ВАМ