Правдива історія. Частина №1

"Чому я задумався про купівлю газонокоарку-робота?"

Також розмова буде йти про інсталяцію та перший запуск робота, і ви почуєте мої правдиві враження, які склалися в мене після першого знайомства з ним.

Після цього буде ще цікавіше, тому що в наступних блоках я вам розповім про те:

  • чому вам більше не потрібно буде прибирати та думати як утилізувати покошену траву, а це вже відпадає велика проблема;
  • що робот робить з опалими з дерев різними фруктами, наприклад яблуками;
  • чому вам ніколи не доведеться прибирати опале з дерев листя в саду, де косить робот, окрім виняткових ситуацій коли вдарить сильний мороз;
  • як робот косить під дощем;
  • як робот косить вночі;
  • чому його ніхто не чує вночі, коли він косить.

Я вам покажу як він долає калюжі після сильного дощу, як він автоматично виїзджає в любу задану вами зону на газоні та як він абсолютно без вашої участі повертається на базу для зарядки, а потім так само автоматично та самостійно стартує в любу задану вами по вашому побажанню точку на вашому газоні.

Отже, поїхали….

Я радий вас вітати, мене звати Микола Володимирович, я господар ділянки, на якій знаходиться 15 соток чистої площі зеленого газону, який потрібно постійно косити. Окрім того, на цьому ж газоні росте дуже багато дерев та різних декоративних рослин, тобто, конфігурація площі, яку потрібно скосити, є дуже непростою.

Моя основна робота пов’язана з прийомом великої кількості людей, тому така робота, на жаль, дуже сильно виснажує, як розумово так і енергетично та потребує постійного відновлення моїх сил. Тому моїм хобі останні роки є мій сад та мій газон.

Сталося так, що цього року у мене на подвір’ї проводились деякі будівельні роботи, пов’язані з підведенням та під’єднанням різного роду інженерних комунікацій, і тому довелося дуже сильно перерити, перерізати велику кількість газону. Тоді заодно я вирішив прокласти траси системи крапельного поливу та автоматичного поливу газону.

Після того, подвір’я стало настільки перекопаним вздовж та впоперек, що стало зрозуміло, що прийдеться газон по-новому пересіювати, втрамбовувати, тобто переробляти весь газон.

Я вибрав хороше насіння трави, засіяв, і завдяки поливу, підживленню та постійному догляду газон сформувався таким, що перевершив всі мої очікування.

За тиждень до Пасхи я перший раз його покосив, якщо це можна назвати покосив, а потім постійно поливав, садив різні квіти та кущі. Всередині літа я його обробив, підживив і поїхав у відпустку.

Хочу сказати, що я ніколи і нікому не довіряв косити свій газон впродовж останніх 10 років. Це могло бути тільки тоді, коли мене з певних причин довгий час не було вдома і я був позбавлений можливості покосити його особисто. І лише тоді, я міг його довірити цю роботу своєму сину.

По приїзду я ніколи не був задоволений станом газону після того, як син за якось дві неділі, ну можливо, раза два його покосив.

Цей раз став ще більшим ствердженням мого переконання у цьому. Справа в тому, після того, коли ми перили весь газон, зробили реконструкцію подвір’я, то повикорчовували широкі кущі ялівцю і завдяки цьому дуже сильно збільшилася територія самого газону, окрім цього газон почав тепер постійно щоденно поливатися, а трава почала швидко та дуже рясно рости та стала дуже густою. Виходило так, що тепер газон потрібно косити не кожні 7-10 днів, як колись, а кожні 4-5 днів.

Коли я повернувся з відпустки, то в черговий раз зустрівся з великим розчаруванням, газон був покошений на мою думку аби як, хоча я і за те був вдячний синові, бо якби він не покосив його, то я не знаю, щоби я з ним тоді робив, як би я давав собі раду, тому що трава була дуже густою і дуже швидко росла.

Тоді багато мішків із скошеною травою мені потрібно було вивезти з подвір’я, а з вивозом сміття у Львові на той час були вже певні проблеми.

Отже, довелося мені його два рази перекошувати. Перший раз на трошки вищу висоту, пізніше на нижчу висоту і на це в мене з моїм сином пішло цілих два дні.

Через 5 днів я був дуже здивований, тому що мені довелося знову його косити і на це я витратив біля 8,5 годин в суботу. Ну, але субота буває лише одна в тиждень і тому через 5 днів, це вже виходить в четвер, мені знову довелося косити, якось викроювати час для цього, а треба було виділити знову 8,5 годин, тобто я мав відкласти всі свої справи, всю свою роботу, на якій я заробляю якісь кошти, попереносити всі графіки, бо необхідно було косити газон!

Тоді я вперше задумався над тим, що краса красою, але з цим потрібно щось робити. Або його косити кожні 4-5 днів, але в мене на це не було ані часу, ані сил. Або не поливати, але тоді б від його краси нічого не залишилося б. Або найняти когось і кожні 5 днів платити по 500-600 гривень, бо площа досить велика, а це більше 120 доларів в місяць, і таким чином впорядковувати його щомісячно.

Але тут знову виникла проблема. Я ніколи нікому не довіряв косити свого старого газону а тут як я можу довірити таку красу чужим рукам, окрім того платити за це більше 120 доларів в місяць, чужі люди будуть в мене на подвір’ї два рази в тиждень. Це було вже занадто.

І вперше в мене з’явилася тоді ідея придбати робот-газонокосарку. От так життя заставило мене задуматися над його придбанням.

В наступному блоці відео я вам розповім чому я все ж таки погодився на це і як мені було важко прийняти таке рішення.

ЗАЛИШТЕ СВІЙ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ
МИ ПЕРЕТЕЛЕФОНУЄМО ВАМ