ПРО КОМПАНІЮ

Хто ми такі?

Компанія "Домашній Робот" - це щеодин напрямок роботи Компанії-ЕкономТепло", яка працює на ринку України вже з 2006 року. (Детальніше про компанію)Чи можна нам довіряти?

Ми пропонуємо тільки роботів тих брендів, які ми випробували самостійно, і які нам сподобалися у роботі. Перший робот, який ми випробували - це робот газонокосарка "Solo by AL-KO Robolinho 4000". Він повністю справився із складною ділянкою, з площею покосу 15 сотих (загальна площа ділянки 28 сотих).Як і де ми випробовуємо роботів?

Всіх роботів ми випробовуємо вдома, на складній ділянці у засновника "Компанії-ЕкономТепло" на протязі 7-ми дднів (для того щоб покосити вручну цю ділянку, потрібно було затратити 7-9 годин).Чи можна побачити робота в роботі?

Так звичайно. Ми запрошуємо до нас в гості, для того, щоб побачити робота газнокосарку в роботі.Чи можна випробувати робота на Вашій ділянці?

Можна... Для цього потрібно залишити заставу у розмірі вартості робота. В тому випадку, якщо Вам не сподобається робот і Ви передумаєте його купувати - Ви повертаєте нам робота, а ми повертаємо Вам всю суму застави за мінусом затратних матералів (кабель і забивні кілки)

et
Logo-750

Наш колетив на ринку України з 2006 року

Нас рекомендують друзям

Ми налаштовуємо робота до максимальної автономності

Ми надаємо щорічний сервіс (заточення ножів, зимове зберігання)

ЗАЛИШТЕ СВІЙ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ
МИ ПЕРЕТЕЛЕФОНУЄМО ВАМ